Poczytalnia

Sesja online krok po kroku. To jest naprawdę proste.

Opublikowano: 21 sierpnia 2020

Zdarza się, że ze względu na specyficzną sytuację życiową człowieka niemożliwe jest, by skorzystał on z tradycyjnej formy psychoterapii odbywającej się w gabinecie terapeutycznym. W takim przypadku alternatywą wartą rozważenia staje się psychoterapia online. 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową instrukcją krok po kroku, jak skorzystać z wizyty online w Gabinecie SERENITY.

1. Krok pierwszy - rezerwacja wizyty.
W celu dokonania rezerwacji terminu spotkania wystarczy zadzwonić lub wysłać sms na numer +48 601 235 539 lub wysłać wiadomość mailową na adres biuro@gabinetserenity.pl. Odpowiemy jeszcze tego samego dnia. Jeśli nie odbieramy telefonu, oznacza to, że najprawdopodobniej prowadzimy sesję. Prosimy o wyrozumiałość. Oddzwonimy najszybciej, jak będzie to możliwe i wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania.
 

2. Krok drugi - dopełnienie formalności.
Aby dopełnić formalności, proszę o przesłanie następujących danych: 

1. nazwy użytkownika do komunikatora Skype, dzięki któremu terapeuta będzie mógł znaleźć Państwa na Skype’ie,

2. adresu e-mail, na który prześlemy Regulamin korzystania z usług Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SERENITY.

Konsultacja odbędzie się po otrzymaniu od Państwa maila zwrotnego, w treści którego należy wpisać: "Zapoznałem / zapoznałam się z Regulaminem Gabinetu SERENITY wraz z załącznikami i akceptuję jego postanowienia."

Nazwa użytkownika SKYPE dla gabinetu SERENITY:

Milena Rawska

live:biuro_21030

3. Krok trzeci - potwierdzenie rezerwacji wizyty. 

Potwierdzenia rezerwacji dokonać należy wpłacając należność za konsultację za pomocą przelewu tradycyjnego na wskazany poniżej numer konta bankowego:

Milena Rawska Gabinet SERENITY
Nr rachunku: 86 1050 1025 1000 0092 6121 1669
Tytułem: dzień, miesiąc, godzina spotkania

Należność za sesję online powinna być zaksięgowana na koncie Gabinetu SERENITY nie później niż na 24 godziny przez umówionym spotkaniem. W przypadku dokonania przelewu później niż na 24 godziny przed terminem wizyty proszę o przesłanie potwierdzenia dokonania płatności na adres mailowy: biuro@gabinetserenity.pl lub za pośrednictwem sms na numer +48 601 235 539
 

4. Krok czwarty - umówione spotkanie.
Po uzyskaniu potwierdzenia opłaty za konsultację oraz informacji o zaakceptowaniu Regulaminu Gabinetu SERENITY terapeuta wysyła przez komunikator Skype zaproszenie, które należy potwierdzić.

Psychoterapeuta zadzwoni do Państwa w ustalonym terminie i o umówionej godzinie.  

Informacje dodatkowe:

Komunikator Skype wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES), co praktycznie uniemożliwia osobom trzecim włączenie się do rozmowy. Ważne jest, by zapewnić sobie spokojne miejsce do rozmowy oraz zadbać, by nikt z domowników nie zakłócał spotkania. Prosimy upewnić się, że w pomieszczeniu, z którego nastąpi połączenie jest zasięg oraz połączenie z Internetem. W razie jakichkolwiek trudności lub pytań prosimy o kontakt. 


Inne usługi