Poczytalnia

Sesja online w Serenity krok po kroku

Opublikowano: 21 sierpnia 2020

Zdarza się, że ze względu na specyficzną sytuację życiową człowieka niemożliwe jest, by skorzystał on z tradycyjnej formy psychoterapii odbywającej się w gabinecie terapeutycznym. W takim przypadku alternatywą wartą rozważenia staje się psychoterapia online.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową instrukcją krok po kroku, jak skorzystać z wizyty online w Gabinecie Serenity.

Krok pierwszy: rezerwacja wizyty

W celu dokonania rezerwacji terminu spotkania wystarczy zadzwonić lub wysłać sms na numer +48 601 235 539 bądź przesłać wiadomość mailową na adres biuro@gabinetserenity.pl.

Jeśli nie odbieram telefonu, oznacza to, że najprawdopodobniej prowadzę sesję terapeutyczną. Proszę o wyrozumiałość. Oddzwonię lub odpiszę najszybciej, jak będzie to możliwe i wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania.

Krok drugi: dopełnienie formalności

W celu dopełnienia formalności proszę Państwa o:

  1. Podanie za pomocą smsa lub maila nazwy użytkownika do komunikatora Skype, dzięki któremu będę mogła znaleźć Państwa na Skype i wysłać zaproszenie,
  2. Zapoznanie się z Regulaminem korzystania z usług Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Serenity
  3. Wysłanie na adres biuro@gabinetserenity.pl uzupełnionego i podpisanego formularza, którego wersję pdf można pobrać tutaj.

Krok trzeci: potwierdzenie rezerwacji wizyty

Potwierdzenia rezerwacji dokonać należy wpłacając należność za konsultację za pomocą przelewu tradycyjnego na wskazany poniżej numer konta bankowego:

Milena Rawska Gabinet SERENITY
Nr rachunku: 86 1050 1025 1000 0092 6121 1669
Tytułem: dzień, miesiąc, godzina spotkania

Należność za sesję online powinna być zaksięgowana na koncie Gabinetu SERENITY nie później niż na 24 godziny przez umówionym spotkaniem. W przypadku dokonania przelewu później niż na 24 godziny przed terminem wizyty proszę o przesłanie potwierdzenia dokonania płatności na adres mailowy: biuro@gabinetserenity.pl lub za pośrednictwem sms na numer +48 601 235 539.

 

christin-hume-mfB1B1s4sMc-unsplash (1).jpg

fot. Christin Hume / unsplash.com

Krok czwarty: realizacja spotkania

Po uzyskaniu potwierdzenia opłaty za konsultację oraz informacji o zaakceptowaniu Regulaminu Gabinetu Serenity wysyłam Państwu przez komunikator Skype zaproszenie, które należy potwierdzić. Następnie zadzwonię do Państwa w ustalonym terminie i o umówionej godzinie.

Informacje dodatkowe 

Komunikator Skype wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES), co praktycznie uniemożliwia osobom trzecim włączenie się do rozmowy.

Ważne jest, by zapewnić sobie spokojne miejsce do rozmowy oraz zadbać, by nikt z domowników nie zakłócał spotkania. Proszę upewnić się, że w pomieszczeniu, z którego nastąpi połączenie, jest zasięg oraz połączenie z Internetem. W razie jakichkolwiek trudności lub dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Zdjęcie główne artykułu: LinkedIn Sales Solutions / unsplash.com


Inne usługi